מלגזות משומשות – כל מה שחשוב לדעת לפני רכישה

שמחסני הלוגיסטיקה השונים הופכים אט אט למרכזים אסטרטגיים ביותר, המצריכים ניהול וניצול מקום איכותיים ויעילים, השימוש במלגזות השונות הפך לנפוץ ופופולארי במיוחד. אז אם אתם מתלבטים האם כדאי לרכוש מלגזה חדשה או מלגזה משומשת, הנה מידע שיעזור לכם לבצע את הבחירה המתאימה.

מלגזה משומשת (יד שניה) שמורה ומטופלת
בתמונה: מלגזה משומשת (יד שניה) שמורה ומטופלת מבית מאסטר מלגזות

מלגזות – פתרונות שינוע והנפה מתקדמים

העולם המודרני בו אנו חיים, מתאפיין בעיקר בתרבות צריכה ושפע רב, המתאפשר הודות ליחסי מסחר מפותחים ומתקדמים בין מדינות העולם השונות. חלק מהותי מפעילויות המסחר הענפות, הוא יכולת אחסון הסחורה של המפעלים השונים, באופן מאורגן, יעיל ונוח לתפעול ושינוע.
בכדי להתמודד היטב עם הצורך בשינוע תכוף ותדיר של ציוד וסחורות במשקלים שונים, הומצאה המלגזה, המתאפיינת ביכולת הרמה ושינוע ציוד מגוון במשקלים שונים, באופן פשוט יעיל ומהיר. כך, בעלי מחסנים עסקים רבים ומרכזים לוגיסטיים, גדולים וקטנים כאחד, מתלבטים פעמים רבות באילו מלגזות כדאי להם להשתמש – מלגזות יד 2 (מלגזות משומשות), או מלגזות חדשות.

מהי מלגזה משומשת?

מלגזות הן בסופו של דבר כלי מנועי, בעל מנוע חשמלי, או דיזל, אשר בדומה לרכבים, ניתן למצוא מהן גם מלגזות משומשות (יד שנייה). כפי שניתן להבין, מלגזות אלו ביצעו בעברן כבר עבודות שינוע והנפה שונות, כשחלקן מגיעות במצב חדש וחלקן במצב קצת יותר מיושן.
אמנם רכבים יד שנייה ניתן לקנות מאנשים פרטיים, אך כשמדובר במלגזה, המהווה כלי עבודה חשוב ומהותי לתפעול העסק שלכם, כדאי לרכוש אותה מחברה מקצועית ומנוסה, אשר טיפלה היטב במלגזה המשומשת ותספק לכם אותה במצב כמעט חדש, כשלכם רק נשאר להתחיל לעבוד איתה.

מלגזות משומשות – מהם היתרונות?

לרכישת מלגזות משומשות יש מספר יתרונות בולטים, אשר הפכו את רכישתם לנפוצה ופופולארית במיוחד אצל בעלי עסקים רבים, כשבין יתרונות אלו נמצאים:

מחירים אטרקטיביים – כשמדובר בעסק שלכם, אין ספק שאחד השיקולים המרכזיים שעליכם להפעיל או שיקול כלכלי. כשעומדת בפניכם האפשרות לרכוש מלגזה משומשת איכותית ובמצב כמעט חדש, במחיר מוזל בהרבה, הרי שמדובר ביתרון משמעותי.

היצע גדול – בין אם אתם משתמשים בתדירות תכופה במלגזות, ובין אם לפרויקטים מזדמנים בלבד, ההיצע הגדול של המלגזות המשומשות יכול להוות עבורכם את הפתרון האידאלי לביצוען של כל סוגי העבודות.

אחריות מלאה – שירותי מכירה המלווים בייעוץ מותאם אישית לצרכים שלכם ולאופי העבודה, המלווים גם באחריות מלאה על פעילותה התקינה של המלגזה.

מתי כדאי לקנות מלגזות משומשות?

רכישת מלגזה חדשה מיבואן כרוכה לרוב בעלויות כספיות גבוהות, המתעצמות יותר כשמדובר בצורך לרכוש מספר מלגזות. לפיכך, אם קיימת האפשרות לרכוש מלגזות משומשות, במצב מכני מעולה, אשר יספקו את אותו מענה ופתרון לצרכים הלוגיסטיים שלכם, כדאי לנצל את ההזדמנות וליהנות ממחירים אטרקטיביים ואחריות מלאה, שיאפשרו לכם לוודא בביטחון מוחלט כי ביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם.

מלגזות בליסינג

מלגזות למכירה

מכירת מלגזות לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ומציעה מגוון רחב
במיוחד של מלגזות שונות, בהתאם לצרכי העסק.

השכרת מלגזות

ליסינג תפעולי והשכרת מלגזות

שירותי ליסינג תפעולי למלגזות עבור מפעלים, חברות,
עסקים שונים ואנשים פרטיים.

תיקון מלגזות ותחזוקה שוטפת

תיקונים ותחזוקה שוטפת

הכנה לרישוי ורישוי שנתי, תיקונים ותחזוקה שוטפת יבטיחו
אורח חיים ארוך ובטוח למלגזה שלכם.

דילוג לתוכן