מלגזות יד 2

מגוון רחב של מלגזות יד 2 למכירה

שירותי מכירה/השכרה של מלגזות יד – שנייה, הוא שירות מקצועי המוצע לכם בחברת מאסטר שירותי מלגזות, החברה המובילה בישראל בענף השירותים למלגזות מאז שנת 2,000

אחת מההתלבטויות המלוות כל בעל עסק הנדרש לעבודות מלגזה היא השאלה האם לרכוש או לשכור מלגזה והאם לעשות זאת במסגרת רכישה של מלגזה חדשה או במסגרת רכישה של מלגזה יד שניה. אצלנו בחברת מאסטר שירותי מלגזות, תוכלו לחסוך מעצמכם את ההתלבטות וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לרכישה של מלגזות יד שנייה במסגרת שירותי ליסינג תפעולי לצד מלגזות יד 2 המתוחזקות ומטופלות על ידינו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

מלגזות יד שנייה – למי הן מיועדות?

מלגזות יד שניה הן הגדרה כוללת לכל סוגי המלגזות בהן נעשה שימוש קודם על ידי חברות, בתי עסק וארגונים שונים. מלגזות יד 2 המוצעות לכם בחברתנו כוללות היצע מרשים של מלגזות חשמליות ומלגזות דיזל, לרבות, מלגזות תעשייתיות המיועדים לצרכי נשיאת משאות כבדים במיוחד ומלגזות המיועדות לעבודה בשטחים פתוחים, מתחמי עבודה מקורים וכדומה. מלגזה למכירה יד 2 מיועדת לכל אילו מביניכם הנדרשים לעבודות מלגזה והם אינם מעוניינים לרכוש מלגזה חדשה בעלויות גבוהות.

מאסטר מלגזות – מומחים למכירת מלגזות יד שנייה

אצלנו בחברת מאסטר שירותי מלגזות פועלת מחלקת מלגזות יד-שנייה המתמחה בביצוע פעולות תחזוקה וחידוש של כל סוגי המלגזות, וזאת לצד שירותי מכירה של מלגזות יד שניה. נציגי המחלקה ילוו אתכם לאורך כל שלבי רכישת מלגזות יד-שנייה מתוך ההיצע הגדול והמרשים העומד לרשותנו, כאשר בין היתרונות המשמעותיים של השירות תוכלו למצוא:
• מלאי גדול של מלגזות יד 2 המיועדות למטרות קנייה או השכרה
• אספקה מיידית של מלגזות יד שנייה מתוך המלאי הקיים
• יד 2 מלגזות איכותיות אשר תוחזקו וטופלו על ידינו

לרוכשי מלגזות יד שנייה אצלנו, אנו מאפשרים ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות מקצועיים הכוללים: שירותי תחזוקה שוטפת של מלגזות במוסך השירות המרכזי שלנו, שירותי "מוסך נייד" המוצעים על ידינו באמצעות טכנאי מלגזות המגיע עד לבית העסק בו ממוקמת המלגזה ושירותי הכנת המלגזה לקראת מבחן הרישוי השנתי (טסט).

מאסטר – שירותי ייעוץ והכוונה לבחירת מלגזה יד שנייה

על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את מלגזה יד שניה האיכותיות והמותאמות ביותר לצרכי עבודות המלגזה הנחוצות להם, אנחנו בחברת מאסטר שירותי מלגזות, מאפשרים לכל אחד ואחת מהם ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת סוג ודגם המלגזה המומלצת ביותר עבורנו. יועצי המלגזות שלנו הינם בעלי רקע מקצועי רב שנים בענף והם מודעים היטב לכל דרישות העבודה באמצעות מלגזה במגוון רחב של ענפים.

ליצירת קשר עם יועצי מכירה המלגזה למכירה יד 2 שלנו לחצו כאן וגם אתם תוכלו ליהנות משירותי ה-מאסטר בענף המלגזות.

מה הכי משתלם – מלגזה יד שנייה או מלגזה חדשה? בחיפוש אחר קניית מלגזות יד שנייה, עולה השאלה האם עסקת תשלום למלגזה משומשת היא כדאית. במקרים מסויימים עסקה כזו יכולה להיות כדאית במידה והמלגזה מתחוזקת היטב. מכיוון שהשימוש במלגזות הוא גבוה ולעיתים אף מתבצע לאורך שעות רבות במשך כל השבוע, קנייה של מלגזה משומשת צריך להתבצע באופן מחושב.  
 
קודם כל צריך לבדוק אילו מסוגי המלגזות אתם צריכים לעבודה שלכם. ישנם סוגים שונים של מלגזות וכל סוג פועל בצורה קצת אחרת למטרות שינוע והעמסה. לאחר שבדקתם לגבי סוג המלגזה, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבדוק עם חברה לשירות מלגזות האם היא מוכרת את המלגזה מהסוג שאתם צריכים. חברה לשירות מלגזות מספקת שירותי תחזוקה למלגזות באופן שוטף ומעסיקה אנשי מקצוע לתיקון מלגזות. לכן, קנייה של מלגזה דרך חברה לשירות מלגזות היא מומלצת ביותר.  
 
קניית מלגזות חשמליות
 
בעלי עסקים וחברות המחזיקים במחסנים גדולים, ידרשו בשלב מסויים לפנות לקניית מלגזות חשמליות. ניתן לבחור בין מלגזה חשמלית יד שנייה לבין מלגזה חשמלית חדשה. בעת קניית המלגזה ניתן להצטרף לשירות תחזוקה חודשי למלגזה שקניתם ולהינות מטיפולים שנתיים ותפעול תקלות לאורך כל השנה. 
 
רישיון למלגזה
 
אם הוצאתם רישיון למלגזה, זה הזמן לקנות מלגזה איכותית שתשרת אתכם להרבה שנים קדימה. בכדי שתוכלו לבחור את המלגזה הטובה ביותר, אתם מוזמנים לפנות לחברת מאסטר שירותי מלגזות בע"מ ולקבל הצעה משתלמת לקניית מלגזות חדשות או קניית מלגזות יד שנייה. המלגזות של חברת מאסטר שירותי מלגזות בע"מ מתוחזקות על-ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום המלגזות. 
 
קניית מלגזות חדשות במחירים משתלמים
 
אם החלטתם לקנות מלגזה חדשה, צוות חברת מאסטר שירותי מלגזות בע"מ יסייע לכם למצוא את המלגזה המתאימה ביותר לעבודה שלכם. המחירים המוצעים לכם בחברה הם הטובים ביותר בשוק ותוכלו לקבל שירותי תחזוקה חודשיים במקביל לקניית המלגזה שלכם. 
 
חברת מאסטר שירותי מלגזות בע"מ מציעה – קניית מלגזות יד שנייה
 
לבחירת מלגזה מהמבחר המקצועי של חברת מאסטר שירותי מלגזות בע"מ, צרו קשר כבר עכשיו עם צוות החברה. משרדי החברה ממוקמים באיזור התעשייה של ראשון לציון ותוכלו לקבל מענה לכל פנייה בנוגע לקנייה של מלגזות יד שנייה או חדשות. 
מלגזות בליסינג

מכירת מלגזות

מכירת מלגזות לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ומציעה מגוון רחב
במיוחד של מלגזות שונות, בהתאם לצרכי העסק.

השכרת מלגזות

ליסינג תפעולי והשכרת מלגזות

שירותי ליסינג תפעולי למלגזות עבור מפעלים, חברות,
עסקים שונים ואנשים פרטיים.

תיקון מלגזות ותחזוקה שוטפת

תיקונים ותחזוקה שוטפת

הכנה לרישוי ורישוי שנתי, תיקונים ותחזוקה שוטפת יבטיחו
אורח חיים ארוך ובטוח למלגזה שלכם.

דילוג לתוכן