5 סיבות למה כדאי לשכור מלגזה

מלגזות מהוות כלי עבודה חיוניים למספר הולך וגדל של עסקים בהם קיים הכרח לביצוע עבודות שינוע של סחורות וציוד במשקל כזה או אחר. אם גם אתם לביצוע עבודות מלגזה בבית העסק , זה הזמן לדעת למה גם לכם כדאי לשכור מלגזה.

השכרה של מלגזות לבית העסק – מה חשוב לדעת?


השכרת מלגזות הוא שירות השכרה מקצועי המוצע לכם על ידי מספר חברות העוסקות ומתמחות בנושא. שירות זה מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לצרכי ביצוע עבודות מזדמנות או תדירות באמצעות מלגזה והוא מיושם במסגרת מספר מסלולי השכרה המותאמים לצרכי העבודה הנחוצים לכם, לרבות, השכרה מלגזה ליום עבודה אחד ועד השכרת מלגזה לתקופה ממושכת ובלתי מוגבלת בזמן.

למי מיועד השירות?


השכרת מלגזות הוא שירות המיועד לכל סוגי העסקים הנדרשים לצרכי ביצוע עבודות שינוע של משטחי סחורות וציוד, גם ברמה המזדמנת והחד פעמית וגם במסגרת צרכי עבודה ברמה השוטפת.
 שירות זה מיועד גם לעסקים קטנים הנדרשים לביצוע עבודות מלגזה וגם לעסקים בינוניים וגדולים הנדרשים לכך.
 כמו כן, שירותי השכרת מלגזות מיועדים לקבלני בניין הנדרשים לפרוק משטחי סחורות וגם לאנשים פרטיים הנדרשים לכך מכל סיבה שהיא.

היתרונות בהשכרת מלגזות


ישנן 5 סיבות מרכזיות ההופכות את שירותי השכרת מלגזה לשירות מומלץ לכל אילו מביניכם הנדרשים לביצוע עבודות מלגזה כאלו ואחרות, וביניהן:

  1. התאמה פונקציונאלית בין סוג וגודל המלגזה לבין צרכי העבודה הנדרשת  – במסגרת שירותי השכרת מלגזות, תוכלו לשכור גם מלגזות מסוג דיזל וגם מלגזות חשמליות.
  2. מגוון רחב של מסלולי השכרה היכולים להתאים לצרכי ביצוע עבודות המלגזה הנחוצות לכם – כפי שציינו לעיל, ניתן לשכור מלגזה ליום עבודה אחד ואפילו גם למספר שעות במהלך יום העבודה ועד להשכרת מלגזות ברמה החודשית ולאורך זמן.
  3. תחזוקה שוטפת – שירותי השכרה של מלגזה מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי תחזוקה שוטפת של המלגזה וגם משירותי תיקונים בבית העסק במידת הצורך.
    כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות ליהנות ממלגזה חלופית במידה והמלגזה אותה קיבלתם נדרשת לשירותי מוסך.
  4. מלגזות מקצועיות המטופלות בצורה הטובה ביותר לאורך כל ימות השנה – חברות העוסקות ומתמחות בשירותי השכרת מלגזות חשמליות או מלגזות דיזל, מעמידות לרשותכם היצע גדול של מלגזות שמורות ומקצועיות המטופלות על הצד הטוב ביותר לאורך כל ימות השנה.
  5. תעריפי השכרה משתלמים ואטרקטיביים בכל מסלול השכרה בו בחרתם.

השכרה של מלגזות עושים רק עם המאסטר


בחירת חברות לצורך השכרת מלגזות, מומלץ שתעשה לאחר שבחנתם את השירותים המוצעים לכם על ידי מספר חברות העוסקות ומתמחות בנושא ולאחר שקיבלתם המלצות מצד קולגות ובעלי עסקים שכבר עשו שימוש בשירותי ההשכרה המוצעים על ידי החברות השונות.

מלגזות בליסינג

מלגזות למכירה

מכירת מלגזות לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ומציעה מגוון רחב
במיוחד של מלגזות שונות, בהתאם לצרכי העסק.

השכרת מלגזות

ליסינג תפעולי והשכרת מלגזות

שירותי ליסינג תפעולי למלגזות עבור מפעלים, חברות,
עסקים שונים ואנשים פרטיים.

תיקון מלגזות ותחזוקה שוטפת

תיקונים ותחזוקה שוטפת

הכנה לרישוי ורישוי שנתי, תיקונים ותחזוקה שוטפת יבטיחו
אורח חיים ארוך ובטוח למלגזה שלכם.

דילוג לתוכן