מלגזות סטיל

עולם הלוגיסטיקה מתקדם ומתפתח בקצב מתמיד ומחייב אותנו למצוא פתרונות שינוע והנפה איכותיים ויעילים. בין הפתרונות הנפוצים והפופולאריים ביותר בתחום, נמצאות המלגזות השונות, כשאחת הבולטות מביניהן היא מלגזת סטיל.
בין אם שמעתם על מלגזה זו, ובין אם לא, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על מלגזות Still.

מלגזת סטיל חשמלית מודל 2008

מלגזת סטיל חשמלית
תורן תלת שלבי
מודל 2008
מלגזה 2.5 טון כושר הרמה
המלגזה משופצת ומטופלת היטב במוסך מורשה!
טסט לשנה + בדיקת מהנדס

מלגזת סטיל חשמלית מודל 2005

מלגזת סטיל חשמלית
תורן תלת שלבי
מודל 2005
1.5 טון כושר הרמה
המלגזה משופצת ומטופלת היטב במוסך מורשה!
טסט לשנה + בדיקת מהנדס

מלגזת סטיל חשמלית מודל 2001

מלגזת סטיל חשמלית
תורן דו שלבי
מודל 2001
1.5 טון כושר הרמה
המלגזה משופצת ומטופלת היטב במוסך מורשה!
טסט לשנה + בדיקת מהנדס

מלגזת סטיל חשמלית מודל 2003

מלגזת סטיל חשמלית
תורן תלת שלבי
מודל 2003
2.0 טון כושר הרמה
המלגזה משופצת ומטופלת היטב במוסך מורשה!
טסט לשנה + בדיקת מהנדס

פתרונות שינוע והנפה מתקדמים

עולם התעשייה בכלל ועולם הלוגיסטיקה בפרט, מתקדמים ומתפתחים בקצב מסחרר, כאשר העידן המודרני מאפשר יחסי מסחר נוחים ויעילים עם מדינות העולם השונות. בהתאם לכך, סחורות אלו מאוחסנות במחסנים ובמרכזים לוגיסטיים ענקיים, עד להפצתן לחנויות וללקוחות השונים, כשהכמויות ההולכות וגדלות מחייבות אותנו לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית ביותר.
בכדי להתמודד היטב עם מציאות זו, הומצאו המלגזות, אשר באמצעות כח ההנעה שלהן, שמקורו במנוע חשמלי , או בנזין, ו – "השיניים" דמויות המזלג שלהן, מהוות פתרון עוצמתי, פשוט, יעיל ונוח לשימוש.

מלגזות Still – נעים להכיר

ראינו אם כן כי המלגזות מהוות עבורנו כלי רכב תפעולי חשוב וכפועל יוצא מכך, ניתן למצוא כיום מגוון חברות ומותגים של המלגזות השונות. על אף האפשרויות הרבות, ישנם מספר דגמים המתלבטים מעל השאר וביניהם מלגזת סטיל.
מלגזות סטיל נחשבות מזה זמן רב כמותג גרמני בעל שם, כשהדגמים השונים שלה מאופיינים ביכולת הרמה של משקלים הנעים בין 1.5 ל – 5 טון ועד גובה של 13 מטרים. בנוסף על היכולות הטכנולוגיות הידועות של היצרנים הגרמניים, מלגזות סטיל מאופיינות גם בעיצוב מרשים, שילוב אשר ללא ספק מביא את המלגזות הללו להיות מותג מוביל.

מלגזות סטיל – דגמים ויתרונות בולטים

כיאה לחברת בעלת שם עולמי, מלגזת סטיל חשמלית מתחלקת למספר דגמים שונים, שהעיקריים שבהם הם:

• RX 50 – מלגזת סטיל הנחשבת לקטנה יחסית, בעלת שלושה גלגלים קדמיים וגלגל אחורי. בעלת כושר הנפה של עד 1.6 טון והנפה עד לגובה של כ – 6 מטרים. מתאימה במיוחד להעמסה ופריקת משאיות ומיכליות.
• RX 20 – דגם זה מתאפיין במהירות ונוחות תמרון יעילות, כמו גם אפשרות החלפת מצבר מהצד. בעלת כושר הנפה של עד 2 טון והנפה עד לגובה של כ – 8 מטרים.
• RX 60 – דגם זה מתחלק למספר דגמים, כשהחדשים מביניהם מסוגלים להגיע לכושר הנפה של עד 5 טון והנפה עד לגובה של 8 מטרים.

בין היתרונות הרבים של דגמי מלגזות סטיל השונים נכללים – צריכת אנרגיה נמוכה, תוכניות נסיעה מגוונות, עבודה שקטה המתאימה גם לתנאי עבודה צפופים במיוחד, יכולות דיוק גבוהות במיוחד, המאפשרות שליטה מיטבית בכלי ורמה גבוהה של בטיחות ועוד יתרונות רבים.

שירותי מכירה והשכרת מלגזת סטיל

אצלנו במאסטר מלגזות תוכלו למצוא מלגזות סטיל למכירה או להשכרה. במידה ואתם מעוניינים להוזיל את העלויות, תוכלו למצוא אצלנו גם מלגזות משומשות, עם טסט לשנה ובדיקת מהנדס מומחה, כך שלכם נשאר רק לעבוד בראש שקט.

לפרטים נוספים על מלגזות Still והתייעצות מקדימה עם אחד מהמאסטרים שלנו – התקשרו למספר 073-7816361

דילוג לתוכן