השכרת מלגזות

נדרשים לעבודה עם מלגזה? אצלנו בחברת מאסטר שירותי מלגזות, תוכלו ליהנות ממסלולי מלגזות להשכרה במחירים אטרקטיביים לכל תקופת זמן נדרשת.

המלגזה היא כלי עבודה חיוני והכרחי עבור כל אילו מאיתנו הנדרשים לשינוע סחורות וציוד המונח על גבי משטחים לכל מטרה, כאשר השימוש במלגזות יכול להיעשות באופן יומיומי או מזדמן בהתאם לצרכי העבודה. עבור כל אילו מביניכם אשר אינם נדרשים לעבודה יומיומית מתמשכת עם מלגזה, קיים מסלול מלגזה להשכרה ייעודי במסגרתו תוכלו לשכור מלגזות לכל תקופת זמן נדרשת אפילו ליום עבודה אחד. מסלול זה מוצע לכם בחברת מאסטר שירותי מלגזות, העוסקת ומתמחה בשירותי מכירה, השכרה ותחזוקה של מלגזות כבר למעלה מ-20 שנה.

השכרת מלגזות - כל היתרונות

השכרה של מלגזות בחברת מאסטר שירותי מלגזות, תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מובהקים לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • היצע גדול של מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות
  • אספקה מיידית של מלגזות להשכרה
  • מסלולי השכרה אטרקטיביים לכל תקופת זמן נדרשת בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח
  • שירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים בכל הנוגע להתאמת סוג ודגם מלגזה להשכרה לצרכי העבודה
  • תעריפי השכרת מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות במחירים אטרקטיביים

חשוב לנו שתדעו: כל מלגזה להשכרה העומדת לרשותנו, היא מלגזה המטופלות באופן שוטף על ידי צוות מנוסה ומיומן של טכנאי מלגזות, ובכך אנו מתחייבים למסירת מלגזות תקינות שיודעות לתת עבודה. בנוסף, אנו מאפשרים ללקוחות מסלולי מלגזות להשכרה השונים להסתייע בשירותי "מוסך נייד" במידת הצורך במסגרתו טכנאי מלגזות מוסמך מטעמנו מגיע עד בית העסק לצרכי תפעול תקלות ובעיות כאלו ואחרות במלגזה.

מלגזה להשכרה לכל מטרה רק אצל מאסטר מלגזות

מסלולי השכרת מלגזה המגוונים שלנו, מאפשרים לכם להסתייע בשירותי השכרת מלגזות בכל רגע נתון ולכל מטרת עבודה נדרשת באמצעות המלגזה. במסגרת מסלולי ההשכרה השונים שלנו, תוכלו לשכור כל כמות נדרשת של מלגזות לכל תקופת זמן נדרשת, לרבות, לצרכי השכרת מלגזה ליום עבודה אחד בלבד.

טעימה קטנה מהמלגזות שלנו:

מסלול ליסינג תפעולי ללקוחות הנדרשים להשכרת מלגזות לתקופות ממושכות

במקרים בהם אתם נדרשים להשכרת מלגזה לתקופת זמן ממושכת, תוכלו להצטרף למסלול הליסינג התפעולי שלנו במסגרתו תוכלו ליהנות ממגוון רחש של שירותים לאורך כל תקופת ההשכרה, והכול במחיר FIX מיוחד וקבוע. במסלול זה, אנחנו בחברת מאסטר מלגזות דואגים לכל ההיבטים התחזוקתיים של המלגזה הכוללים בין היתר: ביטוח מלגזות, שירותי בדיקה תקופתיים, טיפולי תחזוקת מלגזות במידת הצורך, החלפת מלגזות בהתאם לצרכי העבודה לאורך כל תקופת ההשכרה ושירותים נוספים.

מלגזות להשכרה – למי מיועד השירות?

שירותי השכרת מלגזות אצל ה-מאסטר, מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים לעבודות מלגזה דחופות או לכל אילו מביניכם המעוניינים לתגבר את מערך המלגזות העומד לרשותך לצורך השלמת עבודות בפרק זמן קצר יותר. שירותי ההשכרה שלנו מיועדים לכל חברה, ארגון, מפעל ובית עסק הנדרש לעבודות מלגזה בסדרי גודל כאלו ואחרים, כאשר חלק מהשירות המקצועי המוצע על ידינו מאפשר את התאמתם של דגמי המלגזות לצרכי העבודה הנחוצים לכם.

לרשותנו, עשרות דגמים של מלגזות חשמליות ומלגזות דיזל אותן אנו מתחזקים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לאורך כל ימות השנה, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את מלגזות ההשכרה הפונקציונאליות ביותר למטרות ביצוע עבודות מלגזה שונות.

מעטפת השירות המורחבת שלנו הפכה אותנו לחברת השכרת המלגזות המובילה והמקצועית ביותר בישראל, כאשר פתרונות השירות המוצעים על ידי בתחום כוללים גם שירותי מכירה של מלגזות יד -2, השכרת מלגזה ליום ויותר, שירותי מוסך מרכז ומוסך נייד לתחזוקת מלגזות.

למידע נוסף על השכרת מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות אצל המאסטר לחצו כאן וצרו איתנו קשר

מלגזות בליסינג

מלגזות למכירה

מכירת מלגזות לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ומציעה מגוון רחב
במיוחד של מלגזות שונות, בהתאם לצרכי העסק.

השכרת מלגזות

ליסינג תפעולי והשכרת מלגזות

שירותי ליסינג תפעולי למלגזות עבור מפעלים, חברות,
עסקים שונים ואנשים פרטיים.

תיקון מלגזות ותחזוקה שוטפת

תיקונים ותחזוקה שוטפת

הכנה לרישוי ורישוי שנתי, תיקונים ותחזוקה שוטפת יבטיחו
אורח חיים ארוך ובטוח למלגזה שלכם.

דילוג לתוכן