השכרת מלגזות

השכרת מלגזות

השכרת מלגזות במחירים משתלמים

השכרת מלגזות הוא שירות מקצועי נוסף המוצע לכם ב- מאסטר שירותי מלגזות, החברה המובילה בישראל למכירה והשכרת מלגזות כבר למעלה מ-20 שנה.

אנחנו בחברת מאסטר שירותי מלגזות, עוסקים ומתמחים במגוון רחב של תחומי שירות בענף המלגזות, החל משירותי מכירה של מלגזות חדשות ומשומשות, דרך שירותי תחזוקה וטיפולים לכל סוגי המלגזות ועד לשירותי השכרת מלגזות לסקטור העסקי – מוסדי והסקטור הפרטי כאחד.

השכרת מלגזה באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות הכוללים בין היתר: שירותי ייעוץ והתאמה של סוג ודגם המלגזה לצרכי העבודה הנחוצים לכם, מלאי גדול של מלגזות להשכרה לאספקה מיידית, מסלולי השכרה אטרקטיביים במחירים המשתלמים ביותר בענף ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברה המקצועית והמובילה ביותר בתחום השכרת מלגזות בישראל.
 

מלגזה להשכרה לכל מטרה ולכל תקופת השכרה נדרשת

אצלנו בחברת מאסטר מלגזות תוכלו למצוא מלאי גדול של מלגזות להשכרה (מלגזות חשמליות לצד מלגזות דיזל) המיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם, וביניהן: קטרפילר, ניסן, טויוטה, ייל, הייסטר וחברות נוספות. פתרונות ההשכרה המוצעים על ידינו מאפשרים לכם ליהנות מ-2 יתרונות שירות משמעותיים:
1. התאמה אישית של סוג ודגם המלגזה הנחוצה לכם לצורך ביצוע העבודה השוטפת
2. תקופת השכרה גמישה בהתאם לצרכי הלקוח
 
יתרונות שירות אלו מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם לשכור מלגזה לכל מטרה ולכל תקופת השכרה נדרשת, גם במקרים בהם נדרשת לכם השכרת מלגזה ליום אחד בלבד וגם במקרים בהם השכרת המלגזה נדרשת לכם לטווח ארוך כל מספר חודשים ואפילו שנים.
 

מגוון רחב של שירותים נלווים בהשכרת מלגזה

כאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום שירותי מלגזות, אנחנו בחברת מאסטר, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו בתחום השכרת המלגזות, ליהנות ממגוון רחב של שירותים נלווים לאורך כל תקופת ההשכרה וביניהם:
• שירותי תחזוקה שוטפת לכל סוגי המלגזות ובעיקר למלגזות קטרפילר, ייל, הייסטר וטיוטה אותן אנו מציעים לכם במסגרת שירותי ההשכרה – פתרונות התחזוקה שלנו כוללים: שירותי "מוסך נייד" באמצעות טכנאי מלגזות בבית העסק ושירותי תיקון מלגזות במוסך המרכזי העומד לרשותנו.
• שירותי הכנה למבחן הרישוי השנתי
שירותי מלגזה חליפית במידת הצורך

• בדיקת מהנדס

 
חשוב לנו שתדעו: אנו במאסטר מלגזות מאפשרי השכרת מלגזה ליום והילך ולכן, אחד ממסלולי ההשכרה המוצעים על ידינו הוא מסלול ליסינג תפעולי, במסגרתו אתם משלמים מחיר חודשי קבוע למשך כל תקופת ההשכרה ותמורתו אתם נהנים מכל השירותים הנלווים המוצעים על ידינו לאורך כל תקופת ההשכרה. באופן זה, אתם יכולים להמשיך ולהתמקד בפיתוח העבודה היומיומית שלכם ואנו נדאג לכל ההיבטים הנלווים לתחזוקת המלגזה, לרבות, ביטוחים, טיפולי תחזוקה, שירותי בדיקה וכדומה.
 
למידע נוסף בנושא מלגזה להשכרה בחברת מאסטר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן וליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להתאמת סוג ודגם המלגזה לצרכי העבודה הנחוצים לכם. כמו כן, תוכלו לקבל את כל המידע אודות תנאי ההשכרה ומסלולי ההשכרה האטרקטיביים המוצעים על ידינו.
מלגזות בליסינג

מכירת מלגזות

מכירת מלגזות לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ומציעה מגוון רחב
במיוחד של מלגזות שונות, בהתאם לצרכי העסק.

השכרת מלגזות

ליסינג תפעולי והשכרת מלגזות

שירותי ליסינג תפעולי למלגזות עבור מפעלים, חברות,
עסקים שונים ואנשים פרטיים.

תיקון מלגזות ותחזוקה שוטפת

תיקונים ותחזוקה שוטפת

הכנה לרישוי ורישוי שנתי, תיקונים ותחזוקה שוטפת יבטיחו
אורח חיים ארוך ובטוח למלגזה שלכם.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן