השכרת מלגזה חשמלית

נדרשים לביצוע עבודות מלגזה במקומות עבודה מקורים או סגורים? זה הזמן לדעת הכול על שירותי השכרת מלגזות חשמליות אצל ה- מאסטר..

אנחנו בחברת – מאסטר מלגזות עוסקים ומתמחים בתחום המלגזות כבר למעלה מ-20 שנה, כאשר בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא שירותי השכרת מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות. לרשותנו, היצע גדול של מלגזות חשמליות אותן תוכלו לשכור לכל תקופת זמן ולכל מטרת עבודה נדרשת.

מספר מילים על מלגזות חשמליות

מלגזה חשמלית מהווה כלי עבודה פונקציונאלי למקומות עבודה סגורים ומחסנים, וזאת לנוכח יכולות התמרון של המלגזה במעברים צרים ולנוכח העובדה שמלגזה חשמלית איננה פולטת עשן ואינה מזהמת את הסביבה בניגוד למלגזות דיזל הפועלות באמצעות בנזין או דיזל. כמו כן, מלגזה חשמלית נחשבת למלגזה פחות מרעישה ממלגזת דיזל.

המלגזה החשמלית פועלת באמצעות מנוע חשמלי הניתן לטעינה בכל רגע נתון באמצעות חיבור המצבר (סוללה) לנקודת חשמל, כאשר תחזוקת המלגזה איננה מצריכה החלפת שמנים ומסננים אלא טיפול תחזוקתי נקודתי במערכות החשמל במלגזה מעת לעת.

השכרת מלגזות חשמליות – כל היתרונות

שירותי השכרת מלגזה חשמלית בחברתנו, תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • היצע גדול של דגמי מלגזות חשמליות להשכרה
  • אספקת מלגזות מיידית בהתאם לתנאי השכרת מלגזה חשמלית
  • מסלולי השכרה המאפשרים לכם לשכור כל כמות נדרשת של מלגזות חשמליות לכל תקופת זמן רצויה
  • שירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים בכל הנוגע לבחירת דגם המלגזה החשמלית המותאמת ביותר עבורכם
  • תעריפי השכרת מלגזה חשמלית אטרקטיביים גם לפרקי זמן קצרים וארוכים כאחד
  • שירותי בדיקה ותחזוקה של המלגזות החשמליות לאורך כל תקופת ההשכרה (בתוספת תשלום ו/או במסגרת מסלול השכרה ייעודי).

כחברה מובילה בתחום המלגזות, אנחנו בחברת מאסטר שירותי מלגזות מתחזקים באופן שוטף וקבוע את כל המלגזות המוחזקות על ידינו לאורך כל ימות השנה, ובכך אנו מספקים לקהל לקוחותינו, מלגזות מטופלות ומתוחזקות היטב המוכנות לביצוע מגוון רחב של עבודות מלגזה בכל רגע נתון.

מלגזות חשמליות להשכרה לכל תקופת זמן נדרשת

אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מסלולי מלגזות חשמליות להשכרה המאפשרים לכם לשכור כל כמות נדרשת של מלגזות לכל תקופת השכרה רצויה בהתאם לצרכי העבודה. בין יתר מסלולי ההשכרה שלנו תוכלו למצוא מסלול ייעודי להשכרת מלגזות על בסיס יומי, שבועי וחודשי, וזאת לצד מסלול השכרה לתקופות זמן ממושכות. כמו כן, אנו מאפשרים לכם ליהנות ממסלול ליסינג תפעולי במסגרתו אתם שוכרים את המלגזה לתקופת זמן ממושכת של שלושה חודשים ואילך תמורת תשלום חודשי קבוע המקנה לכם מעטפת שירות מורחבת הכוללת בין היתר: ביטוח מלגזה, שירותי בדיקה תקופתיים, שירות תיקון מלגזות חשמליות במידת הצורך ושירות ייעודי למלגזה חליפית בכל רגע נתון.

מלגזה חשמלית להשכרה – למי מיועד השירות?

השכרת מלגזה חשמלית הוא שירות המיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לביצוע עבודות מלגזה כאלו ואחרות באמצעות מלגזה חשמלית המותאמת בעיקר למקומות עבודה סגורים או מקורים ולצרכי ביצוע עבודות מלגזה במעברים צרים בהם נדרשת יכולת תמרון גבוהה יותר של המלגזה.

את שירותי מלגזות חשמליות להשכרה שלנו אנו מציעים לכל סוגי העסקים הנדרשים לעבודת מלגזה באופן שוטף וקבוע או לאילו מביניכם הנדרשים לעבודת מלגזה באופן מזדמן וחד פעמי. האפשרות לשכור באמצעותנו מלגזה חשמלית ליום עבודה אחד אול לתקופות השכרה ממושכות, הופכת את שירותי ההשכרה שלנו לכל סוגי העסקים, המפעלים, המחסנים והחברות הנדרשות למלגזה חשמלית פונקציונאלית ואיכותית.

למידע נוסף על השכרת מלגזות חשמליות לחצו כאן וצרו איתנו קשר עוד היום.

מלגזות בליסינג

מלגזות למכירה

מכירת מלגזות לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ומציעה מגוון רחב
במיוחד של מלגזות שונות, בהתאם לצרכי העסק.

השכרת מלגזות

ליסינג תפעולי והשכרת מלגזות

שירותי ליסינג תפעולי למלגזות עבור מפעלים, חברות,
עסקים שונים ואנשים פרטיים.

תיקון מלגזות ותחזוקה שוטפת

תיקונים ותחזוקה שוטפת

הכנה לרישוי ורישוי שנתי, תיקונים ותחזוקה שוטפת יבטיחו
אורח חיים ארוך ובטוח למלגזה שלכם.

דילוג לתוכן